Laika

NOVÉ! Prohlédněte si katalog Laika rok 2014 online

Laika 2013

...svět sám pro sebe

Laika navrhuje a vyrábí prestižní autokempinkové vozy s cílem nabídnout klientů tu nejlepší užitnost, vysokou úroveň inovací, nejčistší italský design a excelentní poprodejní servis. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníků.

Vozy značky Laika jsou navrženy pro každé počasí a podnebí a jsou vyrobeny za pomocí těch nejvyspělejších stavebních technik a kvalitních materiálů odolných vůči času. Naši zákazníci zůstávají centrem našeho zájmu i po koupi vozu. Skutečně – náhradní části jsou dostupné po mnoho let.

Vybrat si vůz Laika není „jen“ volbou nejvyšší kvality: pokud si vyberete vůz Laika, zvolíte si jedinečnou a speciální cestu životem, kde lidé jsou vždy na prvním místě.

Laika 2013

Rexosline

Dolce Vita na entou

Nová LAIKA REXOLINE přináší důkazy hodnot společnosti LAIKA: Italský design, inovativní a inteligentní řešení a kvalitní materiály. REXOLINE není jen prvotřídní luxus; je to také jedinečné prostředí nabízející to nejlepší. Objevování znamená vyrazit na cestu do říše designu a inovací. Vítejte!

Kreos 6 / 7 / 8000

Dokonalý italský design a technologie na nejvyšší úrovni

Prvotřídní vozy Kreos Vás nadchnou jejich elegancí a silnou osobitostí. Styl, který je dokonale inspirován excelentním italským designem Vás svede svou krásou, bohatými detaily a opravdu nejvyšší úrovní techniky. Objevte sami sebe v nové prvotřídní sérii LAIKA Kreos: jsou to emoce, o které nechcete přijít.

Kreos 5000

Absolutní komfort

Nízkoprofilové vozy Kreos 5000 jsou speciální vozy pro speciální zákazníky. Jako by byly oblečeny ve večerní róbě: noblesní italský design s mnohými inovacemi a extrémně elegantním vzhledem. Pod těmito nádhernými tvary najdete extrémně pokročilou technologii na vysoké úrovni. Vozy Kreos 5000 byly doladěny do posledního detailu tak, aby mohly být užívány i za velmi nízkých teplot. Vyvinuli jsme je, aby Vám nabídly nejvyšší úroveň technologie, komfortu a prestiže.

Kreos 3 / 4000

Život v kráse

Lidé, kteří věří, že život v kráse zlepšuje kvalitu jejich života, si Kreos zamilují. Série Kreos 4000 a 3000 není jen stylová, ale také extrémně funkční a může tak plnit sny i těch nejzkušenějších autokempinkových nadšenců. Tyto vozy byly vytvořeny pro lidi, kteří obdivují pravou eleganci a zároveň praktickou stránku věci. Prestižní design exteriéru se střízlivými stříbrnými barvami dělá vozy Kreos jedinečnými. To pravé pro ty, kteří milují absolutní krásu a vysokou úroveň technologie.

Pokud jste hledali nízkoprofilový vůz, který by Vám zajistil všechny výhody první třídy a coachbuilt zároveň, hledat už dál nemusíte: Nová série Kreos 4000 a 3000 byla navržena tak, aby Vám poskytla nadstandardní výhody. Největší pohodlí obytných ploch, spustitelnou postel, kterou můžete nechat jednoduše zmizet, stylové námořnické detaily a dokonalé spojení obytných prostorů a kabiny. A to je jen začátek.

Ecovip

Už více než dvacet let je pro nás bezpečnost bezpečnou investicí, která v čase přetrvává

Série ECOVIP se dvěma esteticky umístěnými střešními okny nabízí moderní vozy, které naplňují potřeby i těch nejnáročnějších autokempinkových rodin, které hledají kvalitu, spolehlivost, ergonomické prostory pro potřeby rodiny, velké úložné prostory a vůz, který lze používat i v zimě. ECOVIP představuje moderní a příjemný design a kompletní standardní vybavení.

X Range

Laika X Range – moderní, mladistvá a se všemi výhodami, které Laika poskytuje

Vozy série X Range jsou kvalitním řešením pro všechny, kteří hledají vysoce spolehlivá vozidla s optimální izolací a prestiží kvalitní značky. Inovace a funkčnost jsou základní principy, které inspirovaly vznik této série. Laika Vám nabízí 8 různých nízkoprofilových rozložení, všechny z nich jsou dostupné také s možností elektricky sklapovací postele.

Sport

Cílem je všestrannost

Sport 100 je velmi univerzální vůz se spoustou nápadů a praktických detailů. Stříbrná karoserie a mladistvý, sportovní design exteriéru jsou tím, co jej dělají dokonale aerodynamickým.

Interiéry jsou dobře osvětlené, moderní a elegantní zároveň. Sport 100 nabízí mnoho praktických řešení, které šetří místo: botník, prostor na uskladnění horských kol, užitný prostor nad kabinou. Každý centimetr byl optimalizován tak, aby vůz byl funkční, stejně tak jako elegantní.